Poděkování od našich klientů

04/2018 telefonní pochvala od pana MUDr. Pavla Tautermanna. „S vděčností Vás budu doporučovat a děkuji za Váš lidský, trpělivý, pečlivý a profesionální přístup.“

 

03/2018 poznámka pana MUDr. T.B., účastníka semináře v Karlových Varech: „už dlouho jsem nebyl na tak výživném semináři…“ – děkujeme za pochvalu, ta vždy potěší…

03/2018

Vážený pane inženýre a paní inženýrko,

dovolte abychom vám s paní doktorkou Holíkovou poděkovaly za skvěle odvedenou práci a přátelskou atmosféru při prodeji ordinace. Poděkování zvláště Vám paní inženýrko Wagner, byla jste velice profesionální a vždy k nám vstřícná a ochotná. Celý proces prodeje proběhl s Vaší pomocí hladce a bez problémů. Byly jsme obě moc spokojené. Děkujeme, přejeme vám všem mnoho úspěchů a spokojených klientů a s důvěrou vás rády doporučíme našim kolegům.

s přátelským pozdravem

MUDr. Klára Smolíková a MUDr. Jindra Holíková

 

02/2018 vtipný email od lékaře – návštěvníka semináře „Jak se vyhnout vratkám“ (z důvodu velmi osobních sdělení neuvádíme plné jméno):

Dobrý den, pane inženýre,chtěl jsem Vám jen poděkovat za včerejší skvělý „happening“ v Olomouci !!  Přednášek se slidy jsem už v živote absolvoval fakt hodně a poslední roky už na ně nechodím, bo mě to fakt nebaví a jenom otravuje, ale včera jsem byl mimořádně příjemně překvapený…..

Vaše včerejší představení bylo skvělé, celý večer utekl jako voda a po příjezdu domů jsem musel referovat manželce (též lékařka), co jste všechno říkal. Nakonec mi sdělila, že ji to všechno budu muset vypočítat a srovnat….Kdybych držel hubu, tak jsem mohl mít klid…..

Pak jsem si dal na Vaše zdravíčko sedmičku červeného… Ještě jednou moc děkuji za podnětné informace a pokud se nebudu umět z něčeho vymotat, tak bych Vás moc poprosil o pomoc.

01/2018

Vážená paní Pozníčková,

děkuji Vám za profesionálně odvedenou práci. Zejména za excelentní mediaci, trpělivost a dobré nápady při komplikovaných jednáních.

Budeme Vás rádi dále doporučovat.

Za společnost Medica 21 s.r.o.,

Martin Šedivý

 

Přeji Vám jenom samé pohodové dny a velký elán do další práce s větrnými mlýny …!!!!!

S úctou

MUDr. P….

 

10/2017 – PhDr. Pleskotová (telefonicky): „děkuji za spolupráci, jsem velice spokojená, s někým tak výkonným a spolehlvým, jako je paní ing. Tereza Wagner, jsem se již oprav du dlouho nesetkala“ – paní doktorce moc děkujeme, jsou to milá slova, a potěší o to víc, že v jejím případě se nejednalo z technického hlediska o jednoduchou zakázku

8/2017- MUDr. Jana Imlaufová, MUDr. Jana Imlaufová s.r.o.

Chtěla bych Vám moc poděkovat za precizně odvedenou práci , moc hezky se mně s Vámi spolupracovalo.

Když  vše hodnotím zpětně , jsem moc ráda , že jsem   Vaši společnost oslovila .

Kdybych se do převodu   pustila sama  , jistě bych se  s tím touto dobou  ještě potýkala se střídavými úspěchy a neúspěchy a hlavně s nejistým výsledkem.

Ještě jednou Vám moc děkuji a jestli budete ještě pořádat seminář “ jak se vyhnout vratkám od pojišťoven“ , ráda se ho zúčastním.

S pozdravem Jana Imlaufová.

 

6/2017 – paní Novotná, fyzioterapeutka : „Moc děkuji, seminář byl skvělý. Pomohlo mi to srovnat si svou praxi s ostatními a poznala jsem, že moje problémy nejsou v tomto světle zase tak velké. Ať se Vám daří!“ – Děkujeme a také přejeme hodně spokojených pacientů…Pavel Pechánek

6/2017 – MUDr.Jansová Kalousová píše:

Dobrý den,

nejdříve bych vám chtěla moc poděkovat za seminář,který se konal 29.5. v Praze. Byl pro mě velikým přínosem, po tolika letech jsem teprve teď částečně pochopila systém vyučtování a regulací od pojišťoven.

Měla bych veliký zájem o produkt-Analýza výkonnosti a prevence proti vratkám.

MUDr. Jana Jansová Kalousová, dermatovenerolog, Česká Lípa

 

5/2017 – Mgr. Jana Jarušková píše:

Vážený pane inženýre,

dovolte, abych Vám poděkovala za předané informace na semináři včera v Brně. V oblasti (džungli) výpočtů a vyúčtování zdravotních pojišťoven se již nějakou dobu pohybuji, přesto jsem si z Vaší prezentace odnesla pár tipů, které myslím pomohou další optimalizaci v rámci našeho zařízení.

Poděkování patří i Vaší kolegyni Ing. Svobodové za organizaci.

 

Hezký den přeji.

S přátelským pozdravem

Mgr. Jana Jarušková

vedoucí oddělení zdravotní péče

Dům zdraví spol. s r.o.

 

03/2017 MUDr. Karel Zahrádka píše:

Když jsem se rozhodl prodat praxi a odejít do důchodu, kontaktoval jsem telefonicky několik firem, které se zabývají vyhledáním zájemce a realizací prodeje “na klíč”.

Myslím, že jsem dost starý a celý život ve styku s lidmi, abych si uměl udělat názor na základě prvního dojmu a rozhovoru. Nu, zase jsem se nemýlil 🙂

Doktoři jsou asi stejní v tom, že špatně snášejí úředničinu, papírování a návštěvy úřadů.

Takže prostě musím popsat, co se dělo. Před cca třemi měsíci podpis smlouvy s panem Ing.Pechánkem. Vyhledání zájemců trvalo asi týden a bylo jich dost. Po výběru zájemce prostřednictvím pana Ing.Pechánka následovalo jedno osobní setkání všech zúčastněných u mne v ordinaci, podpis plných mocí a dále už celá realizace žila svým životem pod taktovkou firmy infoprolékaře.cz, kde se práce ujala paní Ing.Tereza Wagner. Těch úkonů, které se musí provést, je opravdu nemálo. Z mé strany se vše odehrávalo po emailech a telefonátech s paní Ing.Wagner.

Za celou dobu jsem musel 2x osobně zajít na poštu nechat cosi ověřit na Czech pointu a poslat paní inženýrce. Ve chvilkách volna jsem sepsal inventární seznam. Ordinaci jsem kvůli tomu nemusel přerušit na jediný den.

Za tři měsíce od seznámení jsem ordinaci předal. Neumím si představit profesionálnější servis a panu Ing.Pechánkovi i paní Ing.Tereze Wagner srdečně děkuji za dokonalé provedení tímto procesem.

I my panu MUDr. Zahrádkovi děkujeme za milá slova, ta vždy potěší ! Pavel Pechánek

 

01/2017

Pan MUDr. Hanka telefonicky: „děkuji za …. a pozdravujte Vaše děvčata. Kdyby to všude šlo tak dobře jako u Vás, bylo by to fajn“

11/2016

Telefonické poděkování od MUDr. Petra Martinova za dosmlouvání potřebných kódů výkonů se zdravotními pojišťovnami. Řekl doslava „děkuju, dobrá práce“. I my děkujeme, že nelitoval času, protože pochvaly není nikdy dost a motivuje nás to do dalších jednání s pojišťovnami :-).

07/2016

Pod níže uvedeným odkazem naleznete děkovný dopis od paní doktorky MUDr. Renaty Galliové.

DOPIS – MUDr. Galliová

05/2016

Dobrý den paní Pavelková, byla jsem velmi spokojena s průběhem převodu a hlavně s Vaším přístupem.Nebudu váhat vás oslovit v případě potřeby. Děkuji a mějte se moc hezky. Eva Kořínková.

 

04/2016

Po nabídce pana ing. Pechánka  jsem se obrátil na firmu Info pro lékaře, aby  převedla moji ordinaci na s.r.o. Setkal jsem se se vstřícným jednáním a složitého převedení se firma dobře ujala. Pak došlo ke zdržení nejspíše způsobené personálními změnami.  O mou záležitost se začala starat paní ing. Tereza Wagner  a její jednání bylo víc než profesionální. Velmi aktivně a nadstandartně jednala se se mnou i s potřebnými intitucemi. Vždycky mi byla  v připadě nutnosti radou a dnes už má ordinace funguje jako s.r.o..

S úctou a poděkováním   dr.Pertl

 

04/2016

Dobrý den,

velice děkuji za spolupráci s Vámi, i za veškerý nadstandard, který jste mi věnovali. Přeji vše dobré a s důvěrou Vás všude doporučím.

KlinLog s.r.o. , Mgr.Klára Anghelescu