• Již od roku 2012 pomáháme lékařům a zdravotnickým specialistům šetřit čas a peníze.

    Toto je výběr z desítek děkovných dopisů:

Vážený pane inženýre, dovolte, abych Vám poděkovala za předané informace na semináři včera v Brně. V oblasti (džungli) výpočtů a vyúčtování zdravotních pojišťoven se již nějakou dobu pohybuji, přesto jsem si z Vaší prezentace odnesla pár tipů, které myslím pomohou další optimalizaci v rámci našeho zařízení. Poděkování patří i Vaší kolegyni Ing. Svobodové za organizaci.

Mgr. Jana Jarušková

Dobrý den, nejdříve bych vám chtěla moc poděkovat za seminář, který se konal 29.5. v Praze. Byl pro mě velikým přínosem, po tolika letech jsem teprve teď částečně pochopila systém vyúčtování a regulací od pojišťoven.

Měla bych veliký zájem o produkt-Analýza výkonnosti a prevence proti vratkám.

MUDr. Jana Jansová Kalousová, dermatovenerolog, Česká Lípa

Po nabídce pana Ing. Pechánka jsem se obrátil na firmu infoprolékaře.cz s.r.o., aby převedla moji ordinaci na s.r.o. Setkal jsem se se vstřícným jednáním a složitého převedení se firma dobře ujala. Pak došlo ke zdržení nejspíše způsobené personálními změnami. O mou záležitost se začala starat paní Ing. Tereza Wagner a její jednání bylo víc než profesionální. Velmi aktivně a nadstandardně jednala se se mnou i s potřebnými institucemi. Vždycky mi byla v případě nutnosti radou a dnes už má ordinace funguje jako s.r.o.

Dr. Pertl

Když vše hodnotím zpětně, jsem moc ráda, že jsem Vaši společnost oslovila. Kdybych se do převodu pustila sama, jistě bych se s tím touto dobou ještě potýkala se střídavými úspěchy a neúspěchy a hlavně s nejistým výsledkem.

MUDr. Jana Imlaufová; MUDr. Jana Imlaufová s.r.o.

Vážená paní Pozníčková, Děkuji Vám za profesionálně odvedenou práci. Zejména za excelentní mediaci, trpělivost a dobré nápady při komplikovaných jednáních. Budeme Vás rádi dále doporučovat.

Medica 21 s.r.o. Martin Šedivý

Vážený pane inženýre a paní inženýrko, dovolte abychom vám s paní doktorkou Holíkovou poděkovaly za skvěle odvedenou práci a přátelskou atmosféru při prodeji ordinace. Poděkování zvláště Vám paní inženýrko Wagner, byla jste velice profesionální a vždy k nám vstřícná a ochotná. Celý proces prodeje proběhl s Vaší pomocí hladce a bez problémů. Byly jsme obě moc spokojené. Děkujeme, přejeme vám všem mnoho úspěchů a spokojených klientů a s důvěrou vás rády doporučíme našim kolegům.

MUDr. Klára Smolíková a MUDr. Jindra Holíková